Althaus nejsou jen kvalitní čaje ale i moderní technologie balení stejně jako stylové příslušenství. Čajové sáčky, obalový design, design plechovky na sypané čaje a kompletní čajové příslušenství byly vytvořeny designovým studiem v New Yorku.

Nabídněte svým zákazníkům čaje, které si zamilují svým osobitým charakterem. Právě výběr prémiové kolekce čajů Althaus je tím správným krokem ke spokojenému zákazníkovi, který ocení čaj. Nabízíme jak čaje sypané, tak v sáčcích.

Značka Althaus představuje unikátní kolekci čajů pro Ho Re Ca segment. Sortiment obsahuje více než 80 druhů černých, zelených, ovocných a bylinkových čajů jsou v ní zahrnuty všechny významné světové druhy. Ale to není všechno, některé byly vytvořeny speciálně pro značku ALTHAUS.

Althaus Tea Collection byla vytvořená v Brémach jedním z předních německých TEA testerů Ralfem Janeckym. Kompletní balení těch nejkvalitnějších čajových lístků z těch nejznámějších zahrad na světě probíhá v Německu pod přísnou kontrolou kvality v plném souladě s normami EU.

ALTHAUS reprezentuje• německou tradici a kvalitu
• exkluzivní čaj pro HoReCa segment
• kompletní sortiment
• exkluzívní ovocné a bylinné směsi ALTHAUS
• přírodní chuť čajů
• elegantní design balení
• praktické čajové příslušenství

 

Ovocné Sypané Čaje


Ovocné čaje Althaus jsou směsi různých druhů ovoce, bobulí, listů a květů pečlivě vybraných a jednání do různých variant. Ve svém složení neobsahují čajové lístky a tím se odlišují od klasických tradičních ochucených čajů. Ovocné čaje Althaus jsou zdravou alternativou ovocných šťáv, mají tonizující účinek a proto jsou populární hlavně v zemích s chladným podnebím.

Výhody ovocného čaje:

• ovocný čaj obsahuje mnoho vitamínů a minerálních látek
• neobsahuje kofein
• mohou být podávány i jako vychlazené
• varianty ovocných čajů Althaus jsou natolik rozdílné, že si mezi nimi může každý snadno vybrat podle své chuti

Bylinné Sypané Čaje

Bylinné čaje mají dlouhou tradici, o těchto unikátních nápojích se dozvídáme ze starých spisů v nichž lidé popisovali vlastnosti a použití léčivých rostlin. Například kniha ze starověké Číny „Kniha stromů a trav“, kterou napsal Shen Nong se objevila již před 2000 lety. Velké dědictví od našich předků nám dává nové možnosti oko si pomocí bylinných nápojů udržet zdraví.

Zdraví životní styl se stal módním trendem dnešní společnosti, tak i zdraví prospěšné nápoje na bázi přírodních rostlin jsou stále více populárnější.

Černé Sypané Čaje


Černý čaj – je vyroben ze stejných čajových lístků jako zelený čaj, ale při zpracování se s ním zachází odlišně. Tyto technologické postupy zpracování dávají černému čaji intenzivnější barvu a chuť. Různé odrůdy mají různé specifikace, které závisí na oblasti pěstování čajovníku a stupně fermentace.

Geografie výroby černého čaje již v naší době není omezen jen na východní Asii, v průmyslovém měřítku se vyrábí ve více než 30 zemích světa včetně ostrovů Indonésie, v Africe a dokonce i v Jižní Americe.

Zelené Sypané Čaje


Skupina zelených čajů zahrnuje v kolekci Althaus nejen odrůdy čistého zeleného čaje ale i odrůdu slabě fermentovaného bílého čaje ROYAL PAY MU TAN a středně fermentovaný MILK OOLONG. Všechny tyto druhy pocházejí ze stejné odrůdy čajovníku, jen při spacovaní se s nimi zachází různě. Zelené čaje jsou díky svým jedinečným vlastnostem jedněmi z nejpopulárnějšími na světě.

Bílý čaj je považován za jeden z nejlepších a nejrafinovanějších odrůd, vyrábí se z výlučně prvních jarních pupenů a mladých lístků. Bílý čaj je bohatý na vitamin B1 a C, čistí naše tělo od toxinů, působí jako antioxidant, odstraňuje únavu, zlepšuje imunitu a pomáhá bojovat s vysokým krevním tlakem.

Oolong je jedinečný druh čaje který se vyrábí výhradně v Číně. Oolong originalita spočívá v tom, že se v něm kombinují dvě protichůdné vlastnosti.Zachovává čistou chuť s květinovou vůní zeleného čaje ale zároveň získává bohatou kořeněnou chuť vlastní pro černé čaje.

Kolekce Deli Pack ® je paleta vůní a chutí určená pro jeden šálek o objemu 0,2l. Deli Pack ® je sbírka čajů obsahující 14 druhů vysoce kvalitních druhů počínající jedinečným Royal Earl Grey s jemně pikantní příchutí bergamotové silice, elegantním čínským Jasmine Ting Yuan, ovocnou infuzí ze šťavnatých lesních plodů Wild Berries nebo sladkým jablkem Persischer Apfel. 

Deli Pack ® jsou určené pro: 
• snídaně v hotelích  
• Self-service restaurace 
• Rauty, bankety 

Kolekce PYRA PACK nabízí inovativní pyramidové balení. Kolekce Pyra Pack ® – nabízí 14 druhů vysoce kvalitních sypaných čajů balených v pyramidovém sáčku. Toto balení je vyrobené ze speciálního nilonu, který je spojený bez pomoci lepidla. 

Každá porcie obsahuje 2,75 g čajových lístků, které mají v pyramidovém tvaru balení dostatek prostoru aby uvolnili tu pravou chuť a aroma. Lehká manipulace, vysoká kvalita a vysoká hygiena (každá porce je zabalená samostatně) to jsou ty největší výhody Pyra Pack ®. 

Kolekce Grand Pack ® nabízí 15 druhů odrůd sypaných čajů zvlášť balených do sáčků určených pro konvičku o objemu 0,4l . Grand Pack ® – tato kolekce obsahuje všechny základné druhy čajů pro restaurace, hotely nebo kavárny 

Kolekce Grand Pack ® je určená pro: 
• klienty vyžadujících tu nejvyšší kvalitu čajů 
• zjednodušený postup přípravy sypaného čaje při zachovaní kvality
• zachovaná kvalita při rychlé obsluze většího počtu klientů 
• přesný systém evidence množství čaje